Design:
Tanie strony internetowe

Malarnia proszkowa Lubsko

Noteikumi & Garantija

Preču atgriešana:

Informējam, ka digitālas preces ( Xbox live kodi vai PSN network cards), kuras saņemat kodu veidā e-pastā vai lejupielādējat no mūsu vietnes atpakaļ netiek pieņemtas!

Pamatojoties uz LR MK noteikumiem „Noteikumi par distances līgumu”, klientam ir tiesības atteikties no Līguma 14 kalendāro dienu laikā. Taču, pamatojoties uz Likumu par patērētāju tiesību aizstāvēšanu 12. panta 6. punktu, kas nosaka, ka: „patērētājs atbild par glabāšanas kvalitāti un drošību tiesiskā atteikuma realizācijas termiņā”, interneta veikals www.xboxspeles.lv ir tiesīgs nepieņemt pircēja atteikšanos no preces izmantošanas tiesībām vai ieturēt no klienta atbilstošu kompensāciju šādos gadījumos:
- ja produktam ir bojāts izskats;
- ja prece nav atgriezta oriģinālajā iepakojumā;
- ja preces iepakojums ir bojāts vai ir redzamas nevērīgas attieksmes sekas, piemēram, skrambas vai citi defekti.

Atlīdzība:

Ņemot vērā, ka preču ražotāji pastāvīgi atjaunina un uzlabo savus produktus, interneta veikals www.xboxspeles.lv nevar garantēt pilnībā precīzu informāciju par atjauninātajiem produktiem kompānijas tīmekļvietnē. Informācija par precēm un cenām Interneta veikalā www.xboxspeles.lv pirmām kārtām ir informatīva, tādēļ juridiska atbildība starp pasūtījumu noformētājiem un www.xboxspeles.lv tīmekļvietnes apmeklētājiem nav spēkā.

Garantija.

Visām precēm, ko iegādājas interneta veikalā www.xboxspeles.lv , garantija ir ne mazāk kā 2 gadi. Garantijas termiņš ir norādīts garantijas talonā, kas pievienots precei kopā ar visiem preces dokumentiem un čeku.
Lai garantijas apkalpošana būtu vēl efektīvāka, intrneta veikals www.xboxspeles.lv ir noslēdzis līgumu ar kvalificētām garantijas remonta kompānijām, kas būtiski vienkāršo garantijas remonta jautājumu atrisināšanu, ka arī ieekonomē klienta dārgo laiku.


Garantija.Atteikuma tiesības.

Informējam, ka digitālas preces ( Xbox live kodi vai PSN network cards), kuras saņemat kodu veidā e-pastā vai lejupielādējat no mūsu vietnes atpakaļ netiek pieņemtas!

Lai izmantotu atteikuma tiesības ir jāievero sekojoši nosacījumi:

- nedrīkst atvērt videospēļu, audioierakstu, videoierakstu un datorprogrammu iepakojumus;

- jāsaglabā preces pilnu komplektāciju, arī garantijas gadījumos;

Lai noformētu atteikuma tiesības:

- ir jāaizpilda iesnieguma veidlapa par preces atgriešanu vai apmaiņu, kuru atradīsiet interneta vietnē www.xboxspeles.lv , preci ir jāpiegādā uz IK"Spēļmantas" klientu apkalpošanas centru pēc adreses:Engures nov. Smārdes pag. Milzkalne, Šlokenbeka 6-25

- jāiesniedz preces pirkuma aplieconošus dokumentu oriģinālus (kases čeks, pavadzīme vai kvīts), garantijas talonu.

Par preci samaksāta nauda tiks atgriezta Jums uz iesniegumā norādīto bankas kontu 7 darba dienu laikā pēc iesnieguma un preces piegādes uz IK"Spēļmantas" klientu apkalpošanas centru pēc adrese: Engures nov. Smārdes pag. Milzkalne, Šlokenbeka 6-25


Distances līgums.

Apstiprinot šos noteikumus Jūs piekrītat distances līguma noteikumiem.

Slēdzot distances līgumu Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas dienas, ja neesat vienojušies ar pārdevēju par garāku termiņu.Ja prece ir pasūtīta ar pēcmaksu, Jums tā ir jāsaņem no kurjera vai pasta nodaļā un tad jānosūta atpakaļ uz veikalu.

Distances līgums ir vienošanās starp patērētāju un pārdevēju vai pakalpojuma sniedzēju, pamatojoties uz pārdevēja vai pakalpojuma sniedzēja piedāvājumu ar adresēta vai neadresēta iespieddarba, tipveida vēstules, kataloga, presē publicētas reklāmas, kurai pievienots pasūtījuma kupons, telefona, faksimila, Interneta, elektroniskā pasta, televīzijas, radio un citu informācijas nosūtīšanas vai pārraidīšanas līdzekļu starpniecību (Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta pirmā daļa).